× بستن تبلیغات
تولید و فروش محصولات پلاستیکی

-

تولیدات صنعتی و زندگی روزمره اغلب نیاز به ذخیره آب دارند، انتخاب مخزن آب نکته ای است که نمی توان نادیده گرفت. به طور کلی، مخزن آب را می توان به مخزن آب فولادی و مخزن آب پلاستیکی تقسیم کرد، و پس از آن برخی از افراد اغلب نمی توانند از خود بپرسند: بین مخزن آب فولادی و مخزن آب پلاستیکی کدام بهتر است؟ چگونه می توانم مناسب ترین مورد را برای خود انتخاب کنم که بتواند نه تنها ایمنی آب را تضمین کند، بلکه هزینه سرمایه گذاری را تا حد امکان کاهش دهد؟ با توجه به چندین دهه تجربه ما در ساخت مخزن آب، مقاله زیر به شما معرفی دقیقی می دهد.

یک مخزن آب مناسب انتخاب کنید

تفاوت مشهود بین مخزن آب فولادی و مخزن آب پلاستیکی در مواد است، مخزن آب پلاستیکی عمدتا از مواد پلی اتیلن استفاده می کند، در حالی که مخزن آب فولادی معمولا یک مخزن فولادی ضد زنگ است. هنگام انتخاب یک مخزن آب مناسب، چهار نکته اصلی باید در نظر گرفته شود - قیمت، ظرفیت، کیفیت و کاربرد.

نحوه انتخاب یک مخزن آب مناسب

مخزن فولادی آب تمیزتر آب را تضمین می کند

مخزن آب فولادی به دلیل عملکرد عالی در استحکام، مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر، روز به روز محبوب تر می شود. این نوع مخزن آب برای ذخیره آب آشامیدنی در زندگی روزمره مناطق کوچک مسکونی، ساختمان های اداری، مدارس و کارخانه های کوچک و ذخیره آب برای اطفای حریق مناسب است. مخزن آب فولادی که بیشترین استفاده را دارد مخزن آب از جنس استنلس استیل است زیرا عملکرد خوبی در جلوگیری از زنگ زدگی دارد، می توان آن را به مخزن آب عمودی، مخزن آب افقی، مخزن آب حمل و نقل، مخزن آب بالای زمینی، مخزن آب زیرزمینی و غیره تقسیم کرد.

مخزن آب فولادی برای فروش

مزایای مخزن آب از جنس استنلس استیل

 1. مخزن آب از جنس استنلس استیل دارای ویژگی های ظاهری جذاب، وزن سبک، عمر طولانی، نصب ساده، هزینه کم، کاربرد وسیع و غیره است.
 2. بهداشتی، غیر سمی، مقاومت بالا در برابر خوردگی، می تواند نور خورشید را به طور کامل منعکس کند تا گرما را جذب کند و آب تمیز را به طور کامل تضمین کند زیرا داخل مخزن آب استنلس استیل باعث ایجاد جلبک نمی شود.
 3. مخزن آب استنلس استیل مجهز به دستگاه تصفیه هوا، منهول بازرسی و دستگاه قفل ضد پوسیدگی است که تا حد زیادی از آلودگی ثانویه آب ذخیره شده جلوگیری می کند. امروزه مخزن آب استنلس استیل یکی از محبوب ترین مخازن ذخیره آب در سراسر جهان است.
 4. مخزن آب از جنس استنلس استیل دارای آب بندی عالی است، طراحی خاص آب بندی آن نفوذ مواد مضر و پشه ها را به مخزن کاملاً از بین می برد، اطمینان می دهد که آب توسط محیط خارجی آلوده نمی شود و باکتری ها را پرورش نمی دهد.

معایب مخزن آب از جنس استنلس استیل

مخزن آب از جنس استنلس استیل به دلیل خاص بودن مواد تولیدی آن، فقط برای تولید صنعتی و ذخیره آب خانگی مناسب است، نمی تواند اسید هیدروکلریک، اسید سولفوریک یا مایع با محتوای بازی و اسیدی بزرگتر را ذخیره کند.

مخزن آب پلاستیکی یک ظرف ایده آل برای حلال های شیمیایی است

محدوده استفاده از مخزن ذخیره آب پلاستیکی شامل صنایع شیمیایی، صنعت داروسازی، صنعت آفت کش ها، صنعت متالورژی و غیره است. به طور گسترده برای تامین آب ثانویه و ذخیره آب ساختمان های بالا، تجهیزات کمکی برای تصفیه و تصفیه آب استفاده می شود. علاوه بر این، مخزن آب پلاستیکی می تواند بیشتر حلال های آلی را ذخیره کند و به عنوان ظرف واکنش در نظر گرفته شود، تا حدی می تواند جایگزین فولاد ضد زنگ، تیتانیوم، فولاد با آلیاژ نیکل بالا و سایر مواد شود. مخزن آب پلاستیکی پلی اتیلن یک ظرف مناسب برای محلول خوردگی واکنش شیمیایی و محلول تمیز کردن است.

مخزن آب پلاستیکی

مزیت مخزن آب پلاستیکی PE

مخزن ذخیره آب پلاستیکی می تواند بسیاری از اسیدهای معدنی، حلال های نمک و اکثر حلال های آلی را ذخیره و معکوس کند، تا حدی می تواند جایگزین فولاد ضد زنگ تیتانیوم، نیکل، فولاد آلیاژی بالا و برخی مواد دیگر شود. این نوع مخزن ذخیره آب مطابق با مقررات نگهداری و حمل و نقل کالاهای خطرناک است، این یک ظرف ایده آل برای ذخیره و واکنش حلال های خوردگی شیمیایی و حلال های تمیز است.

معایب مخزن آب پلاستیکی PE

مخزن ذخیره آب پلی اتیلن پلاستیکی از مواد مولکولی کم ساخته شده است، متعلق به مخازن تحت فشار معمولی است، بنابراین با قابلیت ضد فشار ضعیف به راحتی می توان آن را ترک کرد، فقط برای فشار اتمسفر مناسب است.

نتیجه

از این مقایسه به راحتی می توان نتیجه گرفت که مخزن آب پلاستیکی و مخزن آب فولادی همگی ظروف ایده آلی برای ذخیره آب هستند که تفاوت آنها فقط در تغییر محدوده کاربری و محیط است. مخزن آب پلاستیکی برای ذخیره سازی اتمسفر و حلال اسید و قلیایی مناسب است، در حالی که مخزن آب فولادی می تواند آب را با نیاز بالاتر از نظر بهداشتی ذخیره کند و از ایمنی استفاده کند. در یک کلام، زمانی که مخزن آب خود را انتخاب می کنیم، نه تنها باید توصیه های تجاری را دنبال کنیم، بلکه باید محیط کاربردی واقعی خود را نیز در نظر بگیریم.

یک تولید کننده مخزن فولادی معروف داخلی در چین است، ما مخزن آب را با ظرفیت از تن تا چند دهه تن ارائه می دهیم، هر مخزن آب فولادی دارای گواهینامه است تا در آزمون زمان و کیفیت مقاومت کند. اگر به مخزن آب نیاز دارید، لطفاً در اولین بار با ما تماس بگیرید، ما به شما کمک می کنیم تا به موقع مناسب ترین و کم هزینه ترین مخزن آب را انتخاب کنید!

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : مخزن آب , مخزن آب شرب , مخزن پلاستیکی ,
تاريخ : پنجشنبه 12 اسفند 1400 | 9:28 | نویسنده : محمد |

آیا واقعا این بهترین راه برای کاهش پلاستیک است؟

و چه نقشی در مبارزه با آلودگی پلاستیکی ایفا می کند؟

هر سال یک مصرف کننده آمریکایی به طور متوسط ​​10 9 کیلوگرم پلاستیک را دور می اندازد . میانگین مصرف کننده اروپایی بسیار کمتر: 29 کیلوگرم در سال که از تقریباً 4490 قطعه پلاستیک تشکیل شده است: به طور متوسط ​​روزانه 12. مصرف کنندگان هندی با مصرف 11 کیلوگرم پلاستیک در سال مسئولیت بیشتری دارند . حالا با در نظر گرفتن میانگین این ارقام ضربدر 8 میلیارد نفر در جهان، پلاستیک کافی برای دور دنیا 40 بار ایجاد می شود ! این میزان پلاستیک در سال تولید می شود. این همان مقداری است که ما به پلاستیک وابسته هستیم.

هر سال به اندازه‌ای پلاستیک تولید می‌شود که 40 بار دور دنیا بچرخد.

پلاستیک در هر کاری که انجام می‌دهیم ما را احاطه می‌کند و حتی به عنوان مصرف‌کنندگان آگاه - تلاش برای اجتناب از آن آسان‌تر از گفتن است. گاهی اوقات هیچ جایگزینی برای پلاستیک وجود ندارد و ما در نهایت بسته بندی پلاستیکی یا محصولات پلاستیکی را خریداری می کنیم. ممکن است فکر کنید که این مشکلی نیست، زیرا بعد از استفاده از این پلاستیک می توانید آن را در سطل بازیافت بیندازید و بازیافت می شود، درست است؟

خوب، ممکن است بخواهید دو بار در مورد آن فکر کنید.

به طور متوسط، تنها 9 درصد از کل پلاستیک تولید شده در یک سال بازیافت می شود و تقریباً - از هر 10 مورد پلاستیکی که دور می اندازید، تنها 1 مورد بازیافت می شود. حال سوال این است: بقیه کجا می روند؟

پاسخ به این سوال چندان دلگرم کننده نیست - اکثر زباله های پلاستیکی ما به محل های دفن زباله یا بدتر از آن در اقیانوس های ما ختم می شود. این به این دلیل است که حتی کشورهایی که می‌توانند به سیستم‌های بازیافت پیشرفته خود ببالند، نمی‌توانند میزان زباله‌های پلاستیکی را که ما به‌عنوان مصرف‌کننده ایجاد می‌کنیم مدیریت کنند - این خیلی زیاد است.

در نتیجه، بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته که نمی‌توانند با زباله‌های پلاستیکی خود در خانه سروکار داشته باشند (این‌ها شامل بریتانیا، ایالات متحده و کانادا می‌شوند) راهی ابلهانه برای خلاص شدن از شر آن پیدا کرده‌اند - آنها این زباله‌ها را به کشورهای جهان سومی می‌فرستند که می‌پذیرند . آن را در ازای پول با وعده برخورد صحیح با این ضایعات. متأسفانه، کشورهای در حال توسعه در حال حاضر تلاش می کنند تا از زباله های خود مراقبت کنند و بنابراین پلاستیکی که وارد می شود اغلب در اقیانوس ریخته می شود یا می سوزد.

اگر یک اقدام ساده وجود داشت که همه ما می توانستیم برای جلوگیری از این کار انجام دهیم ؟

تنها 9 درصد از پلاستیک های تولید شده در سال بازیافت می شوند.

مشکلات مدرن به راه حل های مدرن نیاز دارند

هنگامی که اولین زنگ هشدار گرمایش جهانی به صدا درآمد، یک شکار جادوگران برای کشف مقصران انتشار کربن که این روند را تسریع می‌کردند آغاز شد.

شهروندان دولت ها را به کم کاری متهم کردند، دولت ها شرکت ها را به بی توجهی به کره زمین متهم کردند و مدتی طول کشید تا راه حل جمعی برای این موضوع پیدا شود، اما در نهایت، راه حلی پیشنهاد شد و - در برخی موارد - اجرا شد: جبران کربن.

به عبارت ساده، طرح‌های جبران کربن به افراد و شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا در پروژه‌های زیست‌محیطی سرمایه‌گذاری کنند تا ردپای کربن خود را متعادل کنند (یا به عبارت دیگر، میزان دی اکسید کربنی که در جو آزاد می‌کنند). یک مثال از جبران کربن، امکان خنثی کردن آلاینده‌های خود در هنگام خرید بلیط هواپیما با پرداخت هزینه اضافی است، زیرا پرواز فعالیتی است که مقدار زیادی انتشار کربن را منتشر می‌کند.

این هزینه ها سپس توسط شرکت هواپیمایی برای پروژه های سازگار با محیط زیست مانند کاشت درختان و ایجاد جنگل ها استفاده می شود که باید به جذب کربن در هوا کمک کند.

اکنون، برای مقابله با مشکل عظیم آلودگی پلاستیک، راه حل مشابهی پیشنهاد شده است: جبران پلاستیک .

اینجا می آید افست پلاستیک

به‌عنوان مصرف‌کننده، اغلب در مقابل تصاویری که رودخانه‌ها و اقیانوس‌های پر از پلاستیک را نشان می‌دهند احساس ناتوانی می‌کنیم و به راحتی می‌توانیم از سختی کاهش ردپای پلاستیکی خود غرق شویم. خوب اکنون، با جابجایی پلاستیک، ما یک راه خوب داریم که موضوع را به دست خودمان درآوریم و در نهایت تأثیر واقعی بگذاریم ، در اینجا به این صورت است:

یک کارگر زباله در هند پلاستیک را جمع آوری می کند.

یک کارگر زباله در هند پلاستیک را جمع آوری می کند.

با جایگزینی پلاستیک، مصرف‌کنندگان (و شرکت‌ها) این فرصت را دارند که ردپای پلاستیکی خود را جبران کرده و آن را خنثی کنند ، مشابه روشی که شرکت‌ها انتشار کربن خود را خنثی می‌کنند.

با مبلغی به اندازه 1 دلار که توسط یک فرد پرداخت می شود، مقدار مشخصی زباله پلاستیکی از طرف این فرد یا شرکت از محیط خارج می شود و سپس بازیافت می شود. این پول را می توان مستقیماً به سازمان هایی که در حال مبارزه با آلودگی پلاستیکی در میدان هستند پرداخت کرد. سازمان هایی مثل ما

در Plastics For Change، ما سیستمی ایجاد کردیم که با جمع‌آوری پلاستیک از ورود پلاستیک به اقیانوس‌های ما جلوگیری می‌کند و درآمد منصفانه و دسترسی به معیشت بهتر را برای جمع‌آوران زباله‌هایی که آن را متوقف می‌کنند، فراهم می‌کند. با حضور در هند، یکی از بزرگ‌ترین واردکنندگان زباله‌های پلاستیکی و کشوری که بیش از 40 درصد از مدیریت زباله جامد توسط کارگران غیررسمی زباله انجام می‌شود، می‌توانیم تأثیر سوءمدیریت پلاستیک بر مردم و مردم را از نزدیک ببینیم. روی سیاره .

اینگونه است که Plastics For Change می تواند مصرف پلاستیک شما را جبران کند: شما از پلاستیک استفاده می کنید (البته در غیاب جایگزین های بهتر) - ما آن را بازیافت می کنیم و مشاغل تجارت منصفانه را در جوامع آسیب پذیر در سراسر هند فراهم می کنیم.

با جبران کردن پلاستیک خود با ما، می توانید مطمئن باشید که مبلغ جبرانی شما مستقیماً به افرادی که پلاستیک را جمع آوری می کنند اختصاص می یابد و به مراکز بازیافت جدیدی کمک می کند که میزان پلاستیک ورودی به اقیانوس های ما را کاهش دهند - در نتیجه یکی از مهم ترین مسائل را برطرف می کنند. زمان ما در اینجا می توانید در مورد آفستینگ پلاستیکی فردی بیشتر بدانید .

آیا آفستینگ پلاستیک کار خواهد کرد؟

مانند جبران کربن، نگرانی در مورد جبران پلاستیک این است که شرکت ها و افراد را تشویق نمی کند تا رفتار خود را در مورد مصرف پلاستیک تغییر دهند.

مطمئناً این خطر وجود دارد که شرکت‌ها اگر احساس کنند می‌توانند تأثیر آن را جبران کنند، به استفاده از پلاستیک ادامه دهند. با این وجود، ما معتقدیم که تعدیل پلاستیک می تواند یک ابزار عالی و یک نقطه شروع فوق العاده در نبرد با استفاده نادرست از پلاستیک باشد، اما ما در اینجا متوقف نمی شویم. در واقع، در Plastics For Change، به جای اینکه شرکت‌ها را صرفاً مجبور کنیم پلاستیک خود را جبران کنند، آنها را تشویق می‌کنیم که به سمت جایگزین‌های پایدارتری مانند پلاستیک بازیافتی برای نیازهای بسته‌بندی خود حرکت کنند.

دیدگاه ما این است که اگر به درستی انجام شود، جابجایی پلاستیک می تواند نقشی اساسی در پاکسازی محیط از پلاستیک بازی کند تا تصاویری مانند تصویر بالا فراموش شوند. با این وجود، جبران پلاستیک باید بخشی از طیف وسیع‌تری از فعالیت‌ها برای مقابله با آلودگی پلاستیکی باشد و بنابراین به عنوان یک ابزار انتقالی عمل می‌کند تا زمانی که جامعه دایره‌ای‌تر و پایدارتری ایجاد کنیم. اگر شما یک برند هستید و می‌خواهید در مورد پیشنهادات پلاستیکی ما بیشتر بدانید، اینجا را کلیک کنید .

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : پلاستیک , افست پلاستیک , افست ,
تاريخ : شنبه 7 اسفند 1400 | 14:24 | نویسنده : محمد |

بیشتر ما تمرکز اصلی خود را روی تصفیه آبی که برای آشپزی می نوشیم یا استفاده می کنیم ، داریم. اما به ندرت به تمیز کردن منبع آب ساختمان که آب در آن ذخیره می شود توجه می کنیم. ما هر روز از آب مخزن برای مسواک زدن و استحمام ، برای تمیز کردن و موپینگ ، برای شستن لباس و سایر کارهای خانه استفاده می کنیم. با گذشت زمان ، رسوبات ، مقیاس و جلبک ها بر روی دیواره ها ، سقف و کف مخزن رسوب می کنند. این رسوب باعث آلودگی آب و عدم استفاده از آن می شود. با گذشت زمان جلبک ها و باکتری ها در این آب رشد و تولید می کنند ، آن را آلوده کرده و می توانند در نهایت بیمار شوند. این به معنای ساده این است که جهل ما ممکن است به سلامتی خانواده ما آسیب برساند.

fw1k39uf

تمیز کردن مخزن بسیار ضروری است و باید حداقل هر سال یک بار انجام شود. اما این امر به کیفیت آب تأمین شده در خانه ها نیز بستگی دارد. اگر آب در TDS بسیار سخت و زیاد باشد ، رسوب بیشتر اتفاق می افتد. در چنین مواردی بیش از یک بار تمیز کردن مخزن آب سالانه مورد نیاز است.

مراحل اساسی در تمیز کردن مخزن آب عبارتند از:

مرحله 1: اطراف مخزن و بالای مخزن تمیز می شود

مرحله 2: ابزارهای مورد استفاده در فرآیند تمیز کردن مخزن ضد عفونی می شوند

مرحله 3: آب و لجن با استفاده از پمپ لجن از مخزن تخلیه می شود

مرحله 4: شستشوی دستی مخزن برای از بین بردن آلودگی ، رسوبات ، قارچ و لکه ها انجام می شود

مرحله 5: دیوارها ، سقف و کف مخزن با استفاده از جت فشار بالا شسته می شود

مرحله ششم: تمیز کردن با خلاء انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که تمام آلودگی ها خارج شده اند

مرحله 7: مخزن وکیوم شده با اسپری ضد باکتری یا سفید کننده مایع ضد عفونی می شود

مرحله 8: مخزن با آبی پر می شود که برای عبور از شیرها برای ضدعفونی لوله های آب ساخته شده است

مرحله 9: آب مخزن از طریق شیرهای آب تخلیه می شود و مخزن برای خشک شدن خالی می ماند

مرحله 10: مخزن تمیز و آماده پر از آب برای مصارف خانگی است

کل این فرایند احتمالاً حدود 4-6 ساعت طول می کشد اما ارزش آن را دارد که برای سلامتی خانواده و عزیزان خود انجام دهید.

به عنوان یک احتیاط پیشنهاد می شود که تمیز کردن مخزن را خودتان یا بدون نظارت هیچ حرفه ای انجام ندهید ، زیرا این شامل استفاده از ضد عفونی کننده ها و ابزارهای تخصصی است.

اگر می خواهید مخزن آب خود را تمیز کنید ، ما برخی از ابزارهای توصیه شده را برای شما داریم: -

تمیز کننده مخزن آب

 1. پاک کننده مخزن آب سمفونیک آلومینیوم Welter (آبی سفید)
 2. تمیز کننده مخزن آب HANBAZ (آبی ، فوق العاده بزرگ)

دستکش شستشو

 1. دستکش اسکرابر تمیز کننده اسفنجی Lukzer چند منظوره
 2. دستکش های تمیز کننده سیلیکون JOHN RICHARD (چند رنگ ، 1 جفت)

واشر فشار چند منظوره

 1. واشر فشار آکواتاک جهانی 125 بار بوش
 2. پاک کننده واشر فشار STARQ W6 210
 3. واشر فشار ResQTech 135 BAR
 4. واشر فشار قوی وانترو
 5. واشر فشار فشرده کارچر K2

جاروبرقی خشک و مرطوب

 1. جاروبرقی چند منظوره کارچر WD 3
 2. جاروبرقی اینالسا مرطوب / خشک / دمنده
 3. جاروبرقی Prestige Wet & Dry
 4. جاروبرقی و دمنده BLACK + DECKER مرطوب و خشک
 5. جاروبرقی خشک و مرطوب MICRONIC آمریکایی با دمنده
 6. جارو برقی مکش خشک و مرطوب و عملکرد دمنده Eureka Forbes

اسپری ضد باکتری

 1. اسپری ضد عفونی کننده تری اکتیو برای چند سطحی
 2. ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده سطح Savlon
 3. ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده سطح Dettol
 4. اسپری ضد عفونی کننده BodyGuard ضد عفونی کننده برای چند سطح
 5. اسپری ضد عفونی کننده Autofy ضد عفونی کننده برای سطوح سخت و نرم

بنابراین اگر از زمانی که مخزن آب خود را تمیز نکرده اید ، گذشته است و همچنین معتقد هستید که سلامتی خانواده شما اولویت اول شماست ، قرار ملاقات تمیز کردن مخزن آب را با آقای راست رزرو کنید.

آقای راست شبکه شگفت انگیزی از تمیزکننده های مخزن آب حرفه ای در دهلی ، نویدا ، نویدای بزرگ ، غازی آباد ، فریدآباد و گورگاون دارد که خدمات شما را به موقع ارائه می دهند.

آقای راست معتقد است که نه تنها بهترین خدمات شهری را ارائه می دهد بلکه به مشتریان خود در مورد سبک زندگی سالم نیز آموزش می دهد.


:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : مخزن آب , تمیز کردن مخزن , مخزن , مخزن آب شربپ ,
تاريخ : شنبه 9 بهمن 1400 | 15:16 | نویسنده : محمد |

لیوان های پلاستیکی را می توان به سه نوع لیوان یکبار مصرف تقسیم کرد :

لیوان های پلاستیکی: ساخته شده از پلیمرهای مشتق شده از سوخت های فسیلی ، مانند نفت ، محبوب ترین فنجان های بازار هستند.

لیوان های پلاستیکی زیست تخریب پذیر: این نوع ظرف نوشیدنی پس از استفاده و دفع صحیح ، قابلیت تجزیه طبیعی را دارد.

لیوان های کمپوست پلاستیکی: فنجان های کمپوست را می توان پس از گذراندن یک فرآیند تبدیل صنعتی به کود آلی تبدیل کرد.

تمام شیشه هایی که در Monouso پیدا می کنید ، متعلق به این سه دسته هستند.

لیوان های پلاستیکی تجزیه پذیر PLA

Vasos de Plástico زیست تخریب پذیر PLA

این لیوان های پلاستیکی شگفت انگیز هستند. ظاهر و ظاهر آنها شبیه به پلاستیک است ، اما از 100٪ مواد گیاهی ساخته شده است.

پلاستیک بیوپلاستیک یا PLA امکان محتوی مایعات سرد و گرم را با خیال راحت و بدون تغییر در ترکیب یا شکل آنها ارائه می دهد.

مولفه اصلی این نوع فنجان نشاسته ذرت است و به آن ویژگی هایی می دهد که آن را به عنصری مناسب برای قهوه ، آب میوه ، اسموتی یا شلغم شما تبدیل می کند.

در Monouso ، ما مدل های فنجان با ظرفیت بار بین 50 تا 550 میلی لیتر داریم .

علاوه بر این ، با تشخیص اینکه همه ما سلیقه های متفاوتی داریم ، طیف وسیعی از اشکال و تزئینات را ارائه می دهیم ، بنابراین می توانید PLA Cups Plastic Cups PLA را که بیشتر شبیه کسب و کار شما است انتخاب کنید.

لیوان پلاستیکی مقرون به صرفه PP

Vasos de Plástico Económico PP

با پلی پروپیلن به عنوان عنصر اصلی ، اکونومی پلاستیک فنجان PP به دلیل قیمت پایین از بقیه متمایز می شود.

اما مسئله فقط پول نیست ، این لیوان ها بسیار کاربردی و همه کاره هستند و ظرفیت ذخیره نوشیدنی های گرم یا سرد را دارند.

سازگاری عالی آن با کاربردهای مختلف ، آن را به پادشاه مهمانی ها و یکی از موارد مورد علاقه در جهان سازماندهی رویدادها تبدیل می کند.

از نظر ظرفیت ، لیوان های پلاستیکی PP Economy امکان نگهداری بین 115 تا 650 میلی لیتر را ارائه می دهند .

آنها در رنگهای سفید ، آبی و شفاف موجود هستند. با اشکال مختلف ، صاف یا بافت دار.

علاوه بر همه این ویژگی ها ، لازم به ذکر است که نقطه ذوب این شیشه ها در دمای 160 درجه سانتی گراد قرار دارد و بوها و طعم هایی را که بر غذای حمل می کنند ، ساطع نمی کند.

لیوان های پلاستیکی نشکن PP

Vasos de Plástico Irrompibles PP

اگر در سازماندهی رویدادهای دسته جمعی مانند کنسرت ، مهمانی یا نمایشگاه مشارکت داشته باشید ، می دانید که قانونی وجود دارد که استفاده از فنجان های یکبار مصرف ایمن را ملزم می کند .

این نوع فنجان ها نباید در معرض خطر شکستن یا آسیب دیدگی - تصادفی یا عمدی - باشد که می تواند به هر شخصی در طول یک رویداد جمعی وارد شود.

برای این رویدادها ، ما پلاستیک های نشکن PP را طراحی کرده ایم . ظروف نوشیدنی سرد و گرم که در برابر استفاده و سوء استفاده مقاومت شگفت انگیزی از خود نشان می دهند .

ساختار آنها ، با پلی پروپیلن به عنوان ماده اصلی ، به آنها اجازه می دهد تا در مایکروویو استفاده شوند ، در ماشین ظرفشویی قابل شستشو بوده و در برابر ضربات و سقوط مستقیم مقاومت کنند.

در مورد ایمنی آنها به عنوان ظروف غذا ، 100 non غیر سمی هستند و ترکیب مایعات موجود در آنها را تغییر نمی دهند .

PP نشکن فنجان های پلاستیکی ما در Monouso را در انواع رنگ ها در دسترس هستند، از جمله: سفید، سیاه، قرمز، سبز، آبی، نارنجی، بنفش، در میان دیگران .

از نظر ظرفیت ، کوچکترین گزینه ای که در اختیار داریم شیشه مدرج تنها 35 میلی لیتر است ، در حالی که بیشترین ظرفیت یک لیوان تزریقی 600 میلی لیتری است.

لیوان های قابل استفاده مجدد

واسوس قابلیت استفاده مجدد دارد

لیوان های پلاستیکی چندبار مصرف به گونه ای طراحی شده اند که در برابر استفاده مقاوم هستند و می توانند در بیش از یک مورد استفاده شوند .

با تشکر به ساخت آنها با پلی پروپیلن از فنجان قابل استفاده مجدد هستند عملکردی، اقتصادی و بسیار مقاوم در برابر ، به نقطه بودن تقریبا نشکن.

از آنها می توان برای سرو نوشیدنی های گرم یا سرد استفاده کرد ، در هر دو مورد ، به دلیل پلاستیک استفاده شده در این فنجان ، ویژگی های آنها را از دست نخواهید دید.

آنها در مهمانی های خانوادگی یا رویدادهایی استفاده می شوند که می خواهید مقدار کمی زباله ایجاد کنید ، زیرا پس از استفاده دور ریخته نمی شوند.

عینک های قابل استفاده مجدد ما در Monouso در رنگهای مختلف ، نارنجی ، سفید ، سیاه ، نقره ای ، طلایی ، بنفش ، آبی و سایر رنگها وجود دارد. و شفاف سنتی.

ظرفیت ها از 330 میلی لیتر تا لیوان آبجو با ظرفیت 1000 میلی لیتر متغیر است .

تنوع انواع شیشه ها نیز چشمگیر است. عینک لوله، با حلقه، برای سیب، عینک، عکس ، در میان اکثر زیادی نیز دارند.

فنجان های فوم یکبار مصرف

Vasos Térmicos FOAM قابل شستشو

مشاغلی که نوشیدنی های گرم می فروشند نگران کیفیت مواد اولیه خود و حفظ دمای آماده سازی خود هستند.

برای آنها ، فنجان های یکبار مصرف فوم آنها محصول ایده آل هستند.

از پیوند پلی اتیلن ها با سایر افزودنی های شیمیایی ، FOAM بدست می آید ، ماده ای امن برای نگهداری مواد غذایی با ظرفیت حفظ دمای آن بسیار بیشتر از فنجان های معمولی.

> کدام قالب ها را می توان در فر پخت؟

فوم های یکبار مصرف فاقد سم ، رنگ ، غیر خورنده ، غیر ساینده و 100٪ قابل بازیافت هستند.

برای دوست داشتن قهوه و چای که از محل شما دیدن می کنند ، لیوان هایی با ظرفیت بین 120 تا 1300 میلی لیتر ارائه می دهیم.

آیا نگران طراحی هستید؟ از فروشگاه ما دیدن کنید و گزینه های سفید یا طراحی لیوان های حرارتی یکبار مصرف FOAM را کشف کنید .

لیوان های همجوشی

Vasos térmico fusión

آیا به دنبال یک لیوان برتر برای تجارت مهمان نوازی ، رستوران ، کافه یا چای فروشی خود هستید؟

ما از شما دعوت می کنیم تا Thermal Fusion Cup ما را بشناسید ، یک ظرف غذا که انواع مختلف روکش ها را ترکیب می کند تا به حفظ دمای نوشیدنی های شما برای مدت طولانی کمک کند.

جلد بیرونی لیوان از کاغذ ساخته شده است که به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه ناراحتی آن را چاپ یا شخصی سازی کنید .

یکی از ویژگی های برجسته Thermal Fusion Cup این است که همه ، صرف نظر از ظرفیت آنها ، عرض یکسانی دارند ، بنابراین همه آنها از اندازه درپوش یکسان استفاده می کنند.

از آنجا که همه آنها از نظر قطر یکسان هستند ، خدمات بسیار سریعتر ، آسانتر و هزینه رستوران بهینه می شود.

ظرفیت های موجود از 266 میلی لیتر شروع شده و تا 710 میلی لیتر افزایش می یابد.

PS فنجان قهوه پلاستیکی

کافه PS Vasos de Plástico

اینها لیوان های سنتی هستند که در سفره خانه ها و نانوایی ها استفاده می شوند .

فنجان های پلاستیکی قهوه PS کاربردی ، کاربردی و یکبار مصرف ، به مشتریان شما آزادی می دهد ، زیرا آنها می توانند نوشیدنی مورد علاقه خود را خریداری کرده و هنگام قدم زدن در شهر یا رفتن به دفتر ، از آن لذت ببرند.

ظرفیت ما بین 80 تا 230 میلی لیتر است ، بنابراین آنها برای بسیاری از انواع نوشیدنی ها کار می کنند.

آنها حتی برای تهیه برخی دسرها ، مانند ژله برای کوچکترهای خانه استفاده می شوند.

فنجان قهوه پلاستیکی PS با ظرفیت بیشتر میهمانان مکرر در مهمانی ها و رویدادهای کودکان هستند ، جایی که برای استفاده برنامه ریزی شده به یک ظرف نوشیدنی مثر نیاز است.

لیوان های پلاستیکی PS Crystal

Vasos de plástico PS Cristal

بسیاری از ما هنگام غذا خوردن بسیار بی پروا هستیم. بنابراین ، ما دوست داریم - بدون واسطه یا موانع - آنچه در میز غذا سرو می شود را بنوشیم تا با آرامش بخوریم یا بنوشیم.

PS کریستال فنجان های پلاستیکی ظروف نوشیدنی زیبا که شفافیت برتر به مشتری خود را، حتی اگر شیشه ای است که برخی از رنگ می باشد.

با طرح برجسته و بسیار مرسوم، مد روز ، در فنجان های پلاستیکی PS کریستال قرمز، بنفش، فیروزه ای، پسته، آبی، زرد، نارنجی، در میان برجسته ترین: در رنگ های در دسترس هستند.

ظرفیت هر فنجان به اندازه انواع لیوان های پلاستیکی که قبلاً بررسی کرده ایم متفاوت نیست.

با لیوان هایی که معمولاً در رویدادها ، مهمانی ها ، جشنواره ها ، رستوران های تاپاس ، کافه ها و سایر موارد استفاده می شود .

لیوان های پلاستیکی مقرون به صرفه PET

Vasos de Plástico PET Económicos

گول این لیوان را نخورید. هنگامی که آن را در دستان خود می گیرید ، می بینید که بسیار سبک و در لمس نرم هستند ، اما این مقاومت آنها را کمتر نمی کند.

با ظاهری شبیه به شیشه ، لیوان های پلاستیکی PET اقتصادی محفظه هایی هستند که شما نیاز دارید تا نوشیدنی های سرد خود را با خیال راحت و مطمئن عرضه کنید.

سطح آن در برابر چاپ روی صفحه نمایش ابریشم مقاوم است ، این ویژگی ایده آل است اگر به دنبال یک شیشه قابل تنظیم با تصویر کسب و کار یا رویداد خود هستید.

ظرفیت آنها بین 200 تا 490 میلی لیتر ، نشانه واضحی از تنوع ارائه شده توسط این فنجان ها است که به طور گسترده برای سرو نوشابه ، اسموتی ، آب میوه ، نوشیدنی های نرم و حتی اسموتی استفاده می شود .

لیوان های PET با درب

Vasos de PET con tapa

علاوه بر لیوان پلاستیکی یکبار مصرف ، در این قسمت تعداد بی شماری از انواع درپوش ها را خواهید یافت که از شما در ارائه محصولات مختلف در تجارت شما پشتیبانی می کند .

اگر از اسموتی ، آب میوه ، آب میوه ، دسر ، سالاد ، نوشابه ، آب میوه استفاده می کنید ، باید از این دسته عبور کنید و بدانید که چه گزینه هایی برای افزایش خدمات شما ارائه می دهیم .

اما تنوع به همین جا ختم نمی شود. ظرفیت شیشه از 200 میلی لیتر شروع شده و از 900 میلی لیتر فراتر می رود.

آیا می خواهید فنجان های PET خود را با درپوش شخصی کنید ؟ ما خبرهای خوبی برای شما داریم ، زیرا سطح این لیوان ها با تکنیک های چاپ روی صفحه برای شخصی سازی محصولات سازگار است.

واسوس د چوپیتو

با چشم انداز با همان دسته قبلی و آغشته با روح و آن را آسان برای پیدا کردن فنجان شما نیاز دارید، در اینجا شما تمام انتخاب های dispos پیدا قادر عینک شات .

علاوه بر این ، فنجان ها نه تنها سفید یا شفاف هستند ، ما همه مدل ها را صرف نظر از رنگ محصول شامل می کنیم.

این فنجان های یکبار مصرف ساخته شده از انواع مختلف پلیمرها ، برای سرو و لذت بردن از عکس های شما ایده آل است .

اگر بدون شک نیاز به جلوه خاصی به مهمانی یا رویداد خود دارید ، در اینجا چندین گزینه برای کمک به شما در این زمینه پیدا خواهید کرد.


ظرفی شگفت انگیز و رمانتیک برای لحظات خاص شما

این جام یکبار مصرف قلبی فانتزی شگفت انگیز اشتها آور مناسب برای انواع دسر، بستنی و نوشیدنی ها با طراحی فوق العاده زیبا و دوست داشتنی میباشد و هم اکنون میتوانید از فروشگاه اینترنتی کیوی پلاست آن را تهیه فرمایید.

کاربرد این جام در دسر، بستنی، تستر، نوشیدنی سرد و گرم است. قطر این جام پلاستیکی قلبی 7 و ارتفاع 7.7 و گنجایش 100 سی سی است.

لیوان های لوله ای

واسوس د توبو

اگر به دنبال محصول اقتصادی و برجسته هستید ، گزینه مورد نیاز شما می تواند در این دسته باشد.

همه لیوان های لوله پلاستیکی یکبار مصرف ، با شکل لوله خاص خود ، آنها را در اینجا پیدا خواهید کرد.

فنجان های نمادین که سبک رویداد شما را برجسته می کند و به شما این فرصت را می دهد تا نوشیدنی های خود را با سبک برتر و بدون احتمال تصادف سرو کنید.


:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : پلاستیک , یکبار مصرف , لیوان یکبار مصرف ,
تاريخ : چهارشنبه 6 بهمن 1400 | 13:02 | نویسنده : محمد |

صنعت بسته بندی بخشی است که بیش از سایر صنایع از خواص جادویی پلاستیک استفاده می کند. در حقیقت ، 36 درصد از کل پلاستیک تولید شده در یک سال در انواع مختلف بسته بندی قرار می گیرد. از غذا و نوشیدنی گرفته تا داروها و داروها ، برای محافظت شرکت از محصولات خود - هیچ راهی ساده تر و ارزان تر از استفاده از پلاستیک وجود ندارد. اما پلاستیک با بار زیست محیطی خود همراه است و پلاستیک بازیافتی می تواند پاسخی برای مسئله جهانی زباله های پلاستیکی باشد. در این مقاله ، ما توضیح می دهیم که مزایای استفاده از پلاستیک بازیافتی چیست و چرا مارک ها باید بیشتر از پلاستیک بازیافتی استفاده کنند.

اولین مورد اول: چرا از پلاستیک در بسته بندی استفاده می شود؟

اول از همه ، پلاستیک با دوام است بنابراین می تواند از محتوای بسته بندی بدون توجه به شرایط بیرونی سخت محافظت کند. از آنجا که از زنجیرهای طولانی مولکول ها به هم متصل شده است ، تقریباً نابود نشدنی است!

ثانیاً ، سبک وزن است - که حمل و نقل آن را نسبتاً ارزان و آسان می کند. در مقایسه با وزن یک بطری شیشه ای ، یک بطری PET می تواند 40 برابر سبک تر باشد. علاوه بر این ، وزن کم آن باعث کاهش مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای در حین حمل و نقل در مقایسه با سایر مواد می شود.

آخرین و مهمترین نکته این است که پلاستیک را می توان به اشکال نامحدودی قالب بندی کرد - که آن را به یک ماده سازگار با بی شمار امکانات استفاده تبدیل می کند. اگر سعی کنید به انواع بسته بندی های پلاستیکی موجود فکر کنید ، به احتمال زیاد دچار سردرد می شوید! از بسته بندی فیلم گرفته تا جعبه ها ، از بطری ها تا ظروف ، در مورد بسته بندی های پلاستیکی ، آسمان محدود است!

با این وجود ، با وجود همه این مزایای استثنایی ، پلاستیک با بار زیست محیطی بزرگی همراه است. به طور دقیق تر ، این بار به وزن 6.3 میلیارد تن است. این وزن تمام ضایعات پلاستیکی است که تا به حال تولید شده است. به بیان دقیق تر ، اگر کل جمعیت بشر روی مقیاسی قدم بگذارند ، وزن آن 316 میلیون تن خواهد بود. این باعث می شود وزن تمام پلاستیک هایی که تا کنون تولید شده اند 20 برابر وزن کل جمعیت بشر باشد. بگذار کمی برایم جا بیفتد، بگذار کمی به آن فکر کنم.

دلیل این امر این است که چون پلاستیک آنقدر بادوام است که می تواند صدها سال قبل از شروع تجزیه در محیط بماند. مطالعات تخمین می زنند که یک بطری PET حداقل 450 سال طول می کشد تا کاملاً تجزیه شود و قبل از این اتفاق ، آن را به قطعات بسیار کوچکی به نام میکروپلاستیک تقسیم می کند که به طور بالقوه می توانند وارد زنجیره غذایی ما شوند . به همین دلیل است که بسته بندی پلاستیکی از جمله مواردی است که اغلب در اقیانوس های ما یافت می شود.

اما امید را از دست ندهید!

اگر بتوانید تمام مزایای بسته بندی پلاستیکی را بدون آسیب رساندن به محیط زیست داشته باشید؟ در واقع ، اگر بتوانید مزایای پلاستیک را در حین بهبود وضعیت محیط و جوامع اطراف خود داشته باشید ، چه می کنید؟

با بسته بندی پایدار ساخته شده از پلاستیک بازیافت شده آشنا شوید !

بسته بندی rPET+

در حالی که استفاده مجدد از تمام پلاستیک های ایجاد شده غیرممکن است ، هنوز می توانیم از جایی شروع کنیم. نرخ بازیافت پلاستیک در بسیاری از کشورهای جهان به آرامی در حال بهبود است و بسته بندی های بازیافتی دیگر توهم نیستند. شرکت های جسور مانند The Body Shop در حال حاضر پلاستیک بازیافت شده را در بسیاری از محصولات خود گنجانده اند .

در اینجا آمده است که چرا پلاستیک بازیافت شده می تواند یک نیروی خوب در بسته بندی باشد:

 • کاهش وابستگی به سوخت های فسیلی هر بار که 1 تن پلاستیک بازیافت می شود ، 16.3 بشکه نفت ذخیره می شود ، بنابراین استفاده از پلاستیک بازیافتی می تواند به انتقال از سوخت های فسیلی به انرژی های تجدیدپذیر کمک کند.

 • کاهش استفاده از منابع طبیعی اگر منابع مورد نیاز ما در حال حاضر در دسترس هستند و می توان از آنها استفاده مجدد کرد ، نیازی به استفاده از سیاره خود نداریم ، درست است؟ استفاده از پلاستیک بازیافتی به معنای جان دوباره بخشیدن به منابع ارزشمندی است که در حال حاضر در اقتصاد ما در گردش هستند.

 • روشهای تولید کم مصرف تر. بازیافت یک تن پلاستیک باعث صرفه جویی 57774 کیلووات ساعت در انرژی می شود. این انرژی کافی برای شارژ باتری تسلا بیش از 100 بار است!

 • محل های دفن زباله کمتر و اقیانوس های تمیزتر. استفاده از پلاستیک موجود در محیط طبیعی ما فرصتی عالی برای کاهش آلودگی است.

علاوه بر این ، مشاغل می توانند با گنجاندن محتوای بازیافتی در بسته بندی محصولات خود از لحاظ مالی سود ببرند! در اینجا نحوه:

 • این می تواند وفاداری به نام تجاری را ایجاد کند و یک پیام مثبت و دلگرم کننده برای مشتریان ارسال کند.

 • می تواند فروش شما را افزایش دهد. امروزه مصرف کنندگان به دنبال حداقل 50 درصد محتوای بازیافت شده در بطری های پلاستیکی هستند و برخی نیز مایلند برای محصولات حاوی پلاستیک بازیافتی حق بیمه بپردازند.

 • می تواند فرصت های بازاریابی و روابط عمومی ایجاد کند. شرکت هایی که از پلاستیک بازیافتی استفاده می کنند ، بیشتر توجه روزنامه نگاران و سازمان های محیط زیستی را به خود جلب می کنند.

 • این شرکت مشاغل را آماده می کند تا از اقدامات قانونی فعلی یا مقررات آینده پیروی کنند. به عنوان مثال ، در هند ، جمع آوری و بازیافت محصولات پلاستیکی که می فروشند برای شرکت ها الزامی است .

 • پاداش می تواند زندگی برخی از حاشیه نشین ترین جوامع در هند را بهبود بخشد. بله شما آن را درست خواندید! از جمله مزایای بسیاری که می توانید از پلاستیک بازیافتی در بسته بندی خود داشته باشید این است که می توانید تغییرات اجتماعی مثبتی ایجاد کنید، یعنی اگر تصمیم به همکاری با ما دارید . در Plastics For Change ما نه تنها یک منبع قابل اعتماد از پلاستیک با کیفیت بالا به مارک ها ارائه می دهیم ، بلکه با این کار ما در جمع آوری زباله گردان های غیر رسمی هند از فقر کمک می کنیم!

با توجه به اینکه از امروز ، جایگزین های پلاستیک هنوز به طور مثر در مقیاس بزرگ مورد استفاده قرار نمی گیرند ، استفاده از پلاستیک بازیافت شده در بسته بندی منطقی ترین راه حل برای نگرانی های فزاینده آلودگی پلاستیک به نظر می رسد .

علاوه بر این ، به دلیل افزایش نگرانی های زیست محیطی ، بسته بندی پایدار فقط اهمیت بیشتری پیدا می کند و امیدوارم گنجاندن مواد بازیافتی در آن هنجار جدیدی باشد!

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : پلاستیک , یکبار مصرف , بازیافت ,
تاريخ : دوشنبه 6 دی 1400 | 12:01 | نویسنده : محمد |

هنگام خرید و نصب مخزن آب، متغیرهای زیادی باید در نظر گرفته شود. اطمینان حاصل کنید که مخزن آب خود را از سازنده ای خریداری کرده اید که می تواند گزینه هایی را در اختیار شما قرار دهد و محصولی را ارائه دهد که به بهترین وجه با نیازهای شما، خانه یا محل کار مطابقت دارد. در زیر 5 سوال مهم برای انتخاب مخزن آب وجود دارد.

چه اندازه مخزن نیاز دارید؟

در نظر بگیرید که دقیقاً برای چه کاری از مخزن آب خود استفاده خواهید کرد . آیا صرفاً برای مصارف خانگی خواهد بود یا از آب برای آبرسانی به دام ها، محصولات آبیاری، باغ های گیاهی، گل ها و درختان استفاده خواهید کرد؟ شاید در فصل تابستان در منطقه ای زندگی می کنید که مستعد آتش سوزی است و بنابراین در مواقع اضطراری به یک ذخیره گاه سالم نیاز دارید. همه اینها فاکتورهایی هستند که باید هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه مخزن برای شما در نظر بگیرید. بهتر است با یک تامین کننده مخزن که طیف وسیعی از مخازن را تولید و ذخیره می کند، بروید، زیرا آنها می توانند بر اساس تجربه به شما در مورد اندازه هایی که بر اساس شرایط شخصی و موقعیت مکانی برای شما بهتر کار می کنند، راهنمایی کنند.

چه رنگی از تانک را دوست دارید؟

ممکن است به دلایل مختلف رنگ خاصی از مخزن آب را ترجیح دهید. اغلب مردم رنگی را دوست دارند که نمای بیرونی خانه آنها را تحسین کند یا با تم مزرعه آنها هماهنگ باشد. هنگام انتخاب رنگ برای مخزن خود باید آب و هوا را نیز در نظر گرفت. به عنوان مثال، اگر مزرعه، خانه یا تجارت کشاورزی شما به سمت بیرون است، احتمالاً گرد و غبار زیادی وجود دارد، بنابراین باید از رنگ های سفید یا روشن که در آن کثیفی و گرد و غبار به راحتی برجسته می شود، اجتناب کنید. در عوض، رنگ های نارنجی تیره و قرمز را انتخاب کنید که با منظره دورافتاده ترکیب می شود.

محدوده رنگ جهانی Rotomoulding

دوست دارید تانک شما از کدام ماده ساخته شود؟

مخازن آب را می توان از مواد مختلفی مانند پلی اتیلن، فولاد و بتن ساخت. مزایا و معایب مختلفی برای همه مواد وجود دارد، بنابراین مهم است که گزینه های خود را در نظر بگیرید. ما معتقدیم که راه آینده هستند، زیرا بسیار بادوام هستند، نمی توانند زنگ بزنند یا ترک بخورند، سبک وزن و مقرون به صرفه ترین گزینه هستند. اگر این مزایا در جعبه شما مشخص شده است، احتمالاً یک مخزن آب ساخته شده از پلی اتیلن بهترین گزینه شما خواهد بود.

آیا قابل بازیافت است؟

از تامین کننده مخزن مطلع شوید که آیا محصولات آنها از مواد قابل بازیافت ساخته شده است یا خیر. امروز، ما بیش از هر زمان دیگری از اهمیت انتخاب‌های پایدارتر که به نفع محیط‌زیست کمک می‌کند آگاه هستیم و بسیاری از مشاغل کشاورزی حتی طبق قانون موظف هستند موادی را که قابل بازیافت هستند به جای مواد غیرقابل بازیافت انتخاب کنند. علاوه بر این، اگر مخزن آبی را انتخاب کنید که از مواد غیر قابل بازیافت ساخته شده باشد، در صورت نیاز به برداشتن یا تعویض مخزن، باید هزینه بسیار سنگینی برای استخراج و انتقال آن به محل دفن زباله بپردازید. . مخازن پلی اتیلن را می توان بازیافت کرد و به تعدادی محصولات دیگر تبدیل کرد. همه اینها فاکتورهای حیاتی هستند که باید هنگام انتخاب مخزن آب برای ملک خود در نظر بگیرید.

به چند تانک نیاز دارید؟

سوال مهم دیگری که باید در هنگام انتخاب یک مخزن آب در نظر گرفت این است که آیا باید از یک مخزن بزرگ یا چند مخزن کوچکتر برای انتقال یا ذخیره آب استفاده کنید.

آیا سقف شیبدار روی سوله یا محل کار خود دارید؟ اگر اینطور است، می توانید یک مخزن بزرگ را در یک انتهای ساختمان قرار دهید تا تمام آب را بگیرد، یا می توانید مخازن کوچکتر و نیم اندازه را در هر انتهای ساختمان قرار دهید.

یک مخزن بزرگ ممکن است باعث صرفه جویی در فضای شما شود، اما همچنین ممکن است منبع آب شما را در معرض حوادث یا حوادث ناگوار قرار دهد. دو یا چند مخزن کوچکتر در صورتی که دیگری از کار بیفتد، همان مقدار آب را جمع آوری می کند در حالی که همیشه یکی در حال کار است.

آیا به تانک زیرزمینی یا بالای زمینی نیاز دارید؟

هنگام نصب مخزن در ملک خود باید مزایای مخازن آب بالای زمینی را در مقابل مزایای بگیرید. مخازن زیرزمینی برای صرفه جویی در فضا عالی هستند در حالی که نصب و دسترسی به مخازن بالای زمین آسان تر است. اگر می‌خواهید در مورد بهترین چیز برای اموال و نیازهای خود راهنمایی کنید، با یکی از کارشناسان مخزن پلی ما در گلوبال تانکز تماس بگیرید.

انتخاب مخزن آب با آسان شده است. مخازن ذخیره آب ما در 32 رنگ مختلف ارائه می شوند که به این معنی است که مطمئناً رنگی را پیدا خواهید کرد که با چشم انداز و آب و هوای شما مطابقت داشته باشد. ما طیف وسیعی از اندازه ها را داریم و تمام مخازن ما از پلاستیک قابل بازیافت ساخته شده اند که برای محیط زیست و جیب شما عالی است. ما همچنین گزینه های بالای زمینی و زیرزمینی داریم، بنابراین شما مطمئن هستید که مخزن عالی را پیدا خواهید کرد. اگر سوالی دارید، همین امروز با تیم دوستانه ما تماس بگیرید!

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : مخزن آب شرب , مخزن آب , مخزن پلاستیکی ,
تاريخ : شنبه 22 آبان 1400 | 14:06 | نویسنده : محمد |

قبل از همه گیر شدن ویروس کرونا به تعطیلی گسترده رستوران ها ، غلاف سبد غذایی در مرکز شهر پورتلند یکی از محبوب ترین مکان ها برای ناهار بود. هنگامی که کارگران گرسنه تاکو ، برگر سبزیجات و غذای خود را به پایان رساندند ، سطل های زباله مملو از ظروف غذاخوری شد. به گفته آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده ، ما سالانه 80.1 میلیون تن ظروف و بسته بندی را در ایالات متحده پرتاب می کنیم .

حفاری عمیق تر


میوه تازه در ظروف پلاستیکی روی قفسه های مواد غذایی
بسته بندی مواد غذایی

Jocelyn Gaudi Quarrell ، مالک و مدیر عامل GoBox می گوید: "مردم مایل به پرداخت هزینه خدمات هستند."

Go Box در سال 2015 شروع به ارائه ظروف غذاخوری مجدد در سبدهای غذایی کرد. این برنامه شامل 110 رستوران و فروشندگان غذا در سراسر پورتلند شده است.

مصرف کنندگان اشتراک های ماهانه را خریداری می کنند که از 3.95 دلار در ماه شروع می شود و یک کد QR به فروشندگان مواد غذایی نشان می دهد تا سفارشات خود را در ظروف قابل استفاده مجدد بسته بندی کنند. ظروف استفاده شده در جعبه های رها شده در رستوران ها و شرکای شرکت کننده مانند مغازه های دوچرخه سواری و بانک ها ذخیره می شوند. Go Box ظرف قابل استفاده مجدد را قبل از ذخیره سازی مجدد با فروشندگان شستشو و استریل می کند. در ماه فوریه ، این استارتاپ 2586 ظرف را شستشو داد و پلاستیک های یکبار مصرف را از جریان زباله خارج کرد.

کوارل می گوید: "ما می خواهیم انتخاب مجدد برای مردم را برای مردم آسان کنیم." "وقتی کار را آسان می کنید ، به سرعت همه جا پیدا می شود." ظروف غذاخوری چندبار مصرف ممکن است هنوز فراگیر نباشند - اما تعداد فزاینده ای از برنامه ها در حال کار هستند تا علیرغم چالش های همه گیری فعلی ، آنها را فراگیرتر کند.

آینده Takeout

هنگامی که Wisebox در ماه فوریه یک برنامه آزمایشی ظروف برداشت مجدد را در تورنتو راه اندازی کرد ، بث شورپیچی بنیانگذار آن نگران بود که ممکن است علاقه کافی برای موفقیت در آن وجود نداشته باشد. در دو هفته اول ، 15 رستوران برای شرکت ثبت نام کردند - و 25 رستوران دیگر بعداً برای پیوستن به آنها تماس گرفتند - و 50 ظروف غذاخوری قابل استفاده مجدد بررسی شده است و به شورپیکی ثابت می کند که مصرف کنندگان تشنه تغییر هستند.

این برنامه که مبلغ 5 دلار بازپرداخت برای هر ظرف دریافت می کند ، تا پایان سال 100 رستوران (و تا پایان 2021 200 رستوران دیگر) را هدف قرار می داد. Wisebox در ابتدا هدف آرزویی خود را صرفه جویی 1 میلیون ظروف غذاخوری [از جریان زباله] تعیین کرد.

شورپیکی می گوید: "ما فکر می کنیم اگر درصد کمی از مردم تورنتونی به جای ظروف یکبار مصرف از Wisebox استفاده کنند ، می توانیم یک میلیون ظروف یکبار مصرف را که در یک سال ذخیره شده است ، مورد استفاده قرار دهیم."

در سانفرانسیسکو ، Dispatch Goods با Yelp همکاری کرد تا برنامه ظروف قابل استفاده مجدد خود را در اکتبر 2019 اجرا کند. ظروف در سه رستوران محلی و یک کامیون مواد غذایی موجود است که مکانهای محبوب ناهار کارکنان هستند. در طول اولین ماه آزمایشی ، حدود 4780 جعبه پلاستیکی یکبار مصرف از محل دفن زباله خارج شد. لیندسی هول ، بنیانگذار و مدیرعامل ، معتقد است که هر مشارکت شرکتی می تواند سالانه تا 10 هزار ظروف غذاخوری را ذخیره کند.

ملاحظات مادی

انتقال از پلاستیک های یکبار مصرف به معنای حذف کامل پلاستیک نیست.

Go Box از ظروف ساخته شده از پلی پروپیلن شماره 5 بدون BPA استفاده می کند. کوارل اذعان می کند که ظروف ساخته شده در چین از پلاستیک های بکر هستند اما تجزیه و تحلیل چرخه زندگی داخلی آنها نشان می دهد که برای مقابله با تاثیرات تولید و حمل و نقل محیطی 30 مورد استفاده می شود. هر ظرف می تواند 1000 بار قبل از نیاز به تعویض استفاده شود.

Wisebox همچنین برای برنامه جدید خود از ظروف پلاستیکی استفاده می کند. این تیم گزینه هایی از بامبو تا بیوپلاستیک را مورد بررسی قرار داد و بر اساس معیارهایی مانند چرخه عمر ، دوام و انتقال حرارت ، پلی پروپیلن بهترین گزینه بود.

Surpicki می گوید: "این واقعیت که ما از یک ظرف پلاستیکی استفاده می کنیم برای برخی از افراد نگران کننده است ... و ما کنایه را تشخیص می دهیم." "ما امیدواریم که بتوانیم محصول را بهبود بخشیم ، اما این چیزی است که در حال حاضر بهترین کار را می کند." Dispatch Goods از ظروف فولادی ضد زنگ با درب های سیلیکونی استفاده کرد. هول اذعان می کند که ظروف برای استفاده در رستوران طراحی نشده اند و او با تولید کننده مستقر در کالیفرنیا همکاری می کند تا تغییراتی را ایجاد کند که به آنها اجازه می دهد ظرف ها را داخل یکدیگر قرار دهند تا در رستوران ها فضا ذخیره شود. او معتقد است تلاش اضافی ارزشش را دارد و می افزاید: "ما می خواهیم پلاستیک را از کل زنجیره تامین خود حذف کنیم."

نگرانی های مربوط به ویروس کرونا

همه گیری ویروس کرونا باعث شده است شرکت هایی مانند Dispatch Goods اهداف خود را تحقق بخشند. هنگامی که ویروس شیوع پیدا کرد ، هول قرار بود برنامه کانتینرهای قابل استفاده مجدد را برای سه شرکت دیگر در مرکز شهر سان فرانسیسکو گسترش دهد ، رستوران ها را ببندد و کارکنان را مجبور به کار از خانه کند.

هول می گوید: "زباله به شدت بالا می رود [زیرا افراد بیشتری سفارش غذا را می دهند]". "این برای ما که در حال مبارزه با آن هستیم وحشتناک است."

در پورتلند ، اکثر شرکای غذایی که با GoBox کار می کردند به دلیل همه گیری بسته شده اند ، که منجر به کاهش قابل توجه استفاده از ظروف غذاخوری مجدد می شود. اگرچه موارد قابل استفاده مجدد در برنامه های تحویل شخص ثالث ادغام نشده است ، Quarrell خاطرنشان می کند که سفارشات ماندن در خانه باعث می شود که کاربران نتوانند ظروف خود را به سایتهای رهاسازی عمومی بازگردانند.

ترس از اینکه کیسه های قابل استفاده مجدد می تواند ویروس کرونا را گسترش دهد ، مصرف کنندگان را به سمت پلاستیک سوق داد. تحقیقی که نشان داد COVID-19 می تواند روی پلاستیک پایدار باشد باعث شد چندین ایالت از جمله مین ، نیوهمپشایر و نیویورک ممنوعیت کیسه های پلاستیکی خود را لغو یا به تعویق بیاندازند.

کوارل می افزاید: "اطمینان کاملی در نیاز به خدمات ما پس از همه گیری وجود دارد ، به ویژه اینکه ما از تلاش های فعلی صنعت پلاستیک برای لابی نادرست محصولات یکبار مصرف به عنوان بهداشتی بیشتر از استفاده مجدد آگاه هستیم."

زباله ها رو به افزایش است [زیرا افراد بیشتری سفارش غذا خوری می دهند]. برای ما که در حال مبارزه با آن هستیم وحشتناک است.

لیندسی هول

بنیانگذار و مدیر عامل ، دیسپچ کالا

رسیدن به فراتر از رستوران ها

این برنامه ها هنوز جدید هستند - و ویروس کرونا تلاش ها را برای ادغام ظروف قابل استفاده مجدد در عملیات رستوران متوقف کرده است - اما بنیانگذاران در حال حاضر به دنبال راه هایی برای گسترش دسترسی خود هستند.

با توجه به این که حدود 44 میلیون آمریکایی از برنامه های تحویل غذا مانند UberEats ، DoorDash و Postmates استفاده می کنند - این تعداد پیش بینی می شود تا سال 2023 به 60 میلیون برسد. ظروف قابل استفاده مجدد را برای تحویل غذا در دسترس قرار دهید. Wisebox همچنین امیدوار است برنامه خود را برای سفارشات آنلاین گسترش دهد.

DeliverZero ، یک سرویس کوچک تحویل غذا در بروکلین ، نیویورک ، از ظروف قابل استفاده مجدد استفاده می کند. همچنین در نیویورک ، رستوران Dig Canteen by Dig را برای ارائه جعبه های قابل استفاده مجدد در ازای هزینه 3 دلار ماهانه راه اندازی کرد .

آگاتا راد ، بنیانگذار Wisebox می گوید: "صنایع زیادی وجود دارد که از ظروف غذاخوری استفاده می کنند که در فضای رستوران نیست." "[ما تعجب می کنیم] آیا می توانیم آن صنعت را مختل کنیم؟"

Eco-Takeouts ظروف غذاخوری قابل استفاده مجدد را برای کافه تریا در شرکت ها ، بیمارستان ها و دانشگاه ها فراهم می کند. دانشگاه اوهایو ، دانشگاه استونی بروک و دانشگاه وندربیلت از جمله مدارسی هستند که ظروف قابل استفاده مجدد را در سفره خانه های خود ارائه می دهند.

در پورتلند ، Go Box به 13 مکان از جمله بقال محلی New Seasons Markets گسترش یافته است و Quarrell در حال بررسی قراردادهای صدور مجوز برای آوردن Go Box به شهرهای دیگر است. کوارل اذعان می کند که آینده نامشخص است: ممکن است ماه ها قبل از بازگشت کارگران به دفاتر خود (و عادت های معمول در گرفتن غذا برای صرف ناهار) بگذرد. بسیاری از رستوران های تعطیل شده در طول همه گیری ممکن است دوباره باز نشوند. و نرخ بیکاری بالا می تواند به معنای تمایل کمتر برای هزینه کردن پول برای اشتراک کانتینرهای قابل مصرف مجدد باشد.

با این حال ، او می گوید: "مردم در سراسر جهان به دنبال راه حل محلی برای پلاستیک های یکبار مصرف هستند [و] ما در حال طوفان فکری هستیم که چگونه می توانیم خدمات خود را برای حمایت بهتر از جامعه غذا و نوشیدنی محلی هنگامی که آنها قادر به بازگشایی هستند ، توسعه دهیم. به ما فرصتی را برای ایجاد تاب آوری برای جامعه خود با تقویت اقتصاد دایره ای محلی می بینیم. "


:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : یکبار مصرف , پلاستیک ,
تاريخ : يکشنبه 16 آبان 1400 | 12:39 | نویسنده : محمد |

اگر ارزش راه اندازی برای جمع آوری آب باران را دارد ، ارزش ذخیره آب خود را با خیال راحت دارد انواع مخزن ذخیره آب از جمله: مخزن زیر پله , مخزن سپتیک, مخزن گالوانیزه و غیره وجو دارد که میتوان از آنها برای ذخیره سازی آب باران برای نوشیدن استفاده کنید و چه فقط نیازهای اساسی مانند توالت استفاده کنید ، باید آن را تمیز و آماده استفاده کنید در صورت نیاز. در زیر چند نکته آورده شده است تا به شما کمک کند مطمئن شوید بهترین راه حل مخزن ذخیره آب را برای سیستم جمع آوری باران دریافت می کنید.

6 مورد لازم برای مخزن ذخیره آب:

در اینجا بهترین ویژگی های موجود در مجموعه باران و مخزن ذخیره آب وجود دارد . اگر این ویژگی ها به بخشی از سیستم جمع آوری باران تبدیل شوند ، همه چیز را برای ذخیره آب تمیز و نگهداری آن به همین صورت آماده خواهید کرد.

 1. LIGHT-BLOCK ™ فناوری: جلبک ها برای رشد به نور احتیاج دارند. این ماده مقاوم در برابر جلبک ، نور خورشید را خالص و آب را خالص نگه می دارد.
  Light-Block ™ -تکنولوژی
 2. STRONG-X ™ طراحی سقف: ساختار سقف از نوع تقویت شده با تکیه گاه هایی مانند خرپا قالب ریزی شده باعث از بین رفتن فروریختن در گرمای روز می شود.
  Strong-X-Roof-Design


  .
 3. RIBBED-WALL ructure ساختار: دنده ها مانند کمربندهایی در اطراف مخزن عمل می کنند و شکل آن را حفظ می کنند. این برآمدگی را کاهش می دهد.
  طرح دیوار آجدار
 4. ساخت تک قطعه Rotomolded: هنگامی که با سرعت یکنواخت پخته و خنک می شود ، مواد اولیه به هم متصل می شوند تا این مخزن تقریباً غیر قابل تخریب شود. قالب چرخشی در یک قالب واحد به معنای بدون درز ، ضد آب بودن و ضد نشت بودن مخزن است.
  Rotomolded-Single-Piece-Construction
 1. گارانتی 10 ساله: اطمینان حاصل کنید که مخزن شما 10 سال گارانتی دارد. این اساسی است ، اما مهم است. شما می خواهید هنگام ذخیره آب ، پوششی بپوشانید که برای جمع آوری آن تلاش کرده اید.
  10 سال گارانتی.
 2. گواهی مناسب: اطمینان حاصل کنید که مخزن آب شما دارای گواهینامه های مناسب NSF و ASTM است. در غیر این صورت ، آب شما می تواند آلوده و غیر قابل استفاده شود.
  گواهی شده
 3. COLND COLOR ™ مواد لازم: اطمینان حاصل کنید که رنگ مخزن شما با پلی اتیلن با چگالی بالا با استفاده از یک فرآیند اکستروژن فشار بالا مخلوط شده باشد. این توزیع رنگ بهینه را فراهم می کند تا حتی رنگ های روشن تر بتوانند نفوذ نور را متوقف کنند. این فرآیند میزان رنگدانه های رنگی را که باعث استحکام پلی می شود کاهش می دهد.
  مواد مرکب-رنگ
 4. UV-PROTECT ™ External: این ماده مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش مانع از شکستن دیواره های کناری مخزن در برابر اشعه خورشید می شود.
  UV-Protect-External
 5. FLAT-SPOT ™ Dormer: اطمینان حاصل کنید که مخزن شما با لکه های سنگین برای لوله کشی اتصالات اضافی مخزن ساخته شده است.
  Flat-Spot-Dormer


 6. رزین DRINK-SAFE: اطمینان حاصل کنید که رزین مورد استفاده برای ساخت مخزن شما از FDA تأیید شده باشد ، بنابراین آب آن برای نوشیدن سالم باشد.
:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : دوشنبه 26 مهر 1400 | 12:28 | نویسنده : محمد |

آیا می دانستید که اگر همه مردم کره زمین به اندازه یک شهروند آمریکایی مصرف کنند ، ما به چهار زمین برای حفظ آنها نیاز داریم؟

به عنوان ساکنان زمین ، ما دائماً نیاز داریم که مقادیر متفاوتی از منابع سیاره خود را مصرف کنیم ، اعم از آب شیرین ، مواد لازم برای ساخت محصولات خریداری شده یا روغن و گازها برای تأمین انرژی خانه های ما.

امروزه ، ما منابع طبیعی بیشتری نسبت به گذشته مصرف می کنیم و در نتیجه ، مقدار زباله ای که تولید می کنیم از کنترل خارج می شود. یک گزارش اخیر نشان می دهد که انتظار می رود تولید زباله سالانه جهانی در 30 سال آینده به 3.4 میلیارد تن برسد ، در حالی که این میزان در سال 2016 به 2.01 میلیارد تن افزایش یافته بود و 70 درصد افزایش داشت.

"تا زمانی که اقدامات فوری انجام نشود ، زباله های جهانی تا سال 2050 70 درصد افزایش می یابد.

خرید محصولات بازیافتی در کجا مناسب این است؟

خوب ، اعدادی که ذکر شد یک نشانگر واضح است که ما باید سرعت مصرف خود را کاهش دهیم. با این حال ، در عین حال ، افزایش محتوای بازیافتی محصولات خریداری شده می تواند این روند منفی را معکوس کند. در اینجا پنج دلیل برای خرید محصولات بازیافتی ذکر شده است:

 1. 1-خرید محصولات بازیافتی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید

  استخراج و پردازش منابع خام (چوب ، روغن ، سنگ معدن) برای تولید مواد قابل استفاده (کاغذ ، پلاستیک ، فلز) به انرژی زیادی نیاز دارد.

  بازیافت اغلب در مصرف انرژی صرفه جویی می کند زیرا محصولات در حال بازیافت معمولاً برای تبدیل آنها به مواد قابل استفاده به پردازش بسیار کمتری نیاز دارند.

  صرفه جویی انرژی واقعاً به مواد مورد نظر بستگی دارد ، بیایید چند نمونه را بررسی کنیم.

  • آلومینیوم آلومینیوم از سنگ معدن آلومینیوم (معمولاً مخلوطی از مواد معدنی به نام بوکسیت 3) تولید می شود که برای جداسازی فلز آلومینیوم نیاز به پردازش گسترده دارد. استخراج آلومینیوم از نظر حرارت و برق یک فرآیند فوق العاده گسترده است: تولید آلومینیوم در ایالات متحده بیش از هر محصول تولیدی دیگر از برق استفاده می کند. هنگام بازیافت ، آلومینیوم به سادگی تمیز و ذوب می شود و این فرایند 94 درصد از انرژی مورد نیاز برای تولید آلومینیوم از ابتدا را ذخیره می کند.

  • پلاستیک پلاستیک از نفت خام یا گاز طبیعی استخراج شده از اقیانوس ها یا از سازندهای سنگ در فرآیندی که مقدار زیادی انرژی ، کار و منابع به کار گرفته می شود ، تولید می شود. اما وقتی پلاستیک از پلاستیک های دیگر ساخته می شود ، بیش از 80 درصد انرژی در این فرایند ذخیره می شود. به طور خاص ، بازیافت یک تن پلاستیک می تواند: 5777 کیلووات ساعت در انرژی ، 16.3 بشکه نفت و 30 متر مکعب در محل دفن زباله صرفه جویی کند!

 2. 2- خرید محصولات بازیافتی موجب صرفه جویی در منابع طبیعی می شود

  آیا می دانید تولید کاغذ به ارزش یک دلار بیش از 6 گالن آب می خواهد؟ اما وقتی یک پوند کاغذ بازیافتی خریداری می کنید ، تقریباً 3 گالن آب صرفه جویی کرده اید. بازیافت نیاز به استخراج (معدن ، معدن و چوب) ، تصفیه و پردازش مواد اولیه را کاهش می دهد که همه آنها آلودگی هوا و آب را به میزان قابل توجهی ایجاد می کند. با افزایش بازیافت می توان آلاینده هایی را که در هوا و آب منتشر می شود تا حد زیادی کاهش داد.

  به طور خلاصه ، تولید محصولات از مواد اولیه به مقدار قابل توجهی منابع طبیعی نیاز دارد ، بنابراین ، هر زمان که می توانیم محصولات بازیافتی را انتخاب کنیم!

 3. 3- خرید محصولات بازیافتی ، محل های دفن ما را از جریان سرریز و محیط زیست ما پاک می کند

  بیشتر زباله های تولید شده جهانی به محل دفن زباله می رود. که دقیقاً سازگار با محیط زیست نیستند. در حالی که پیشرفته ترین تاسیسات دفن زباله قادر به بازیابی مواد ، محدود کردن آلودگی هوا و آب است ، بسیاری از آنها روشهای غیربهداشتی برای تصفیه زباله ها ، به ویژه مواد سمی دارند.

  علاوه بر این ، دفن زباله ما یک روش بسیار پایدار برای درمان است. به زودی فضای موجود ما تمام می شود بنابراین باید جایگزین های بهتری پیدا کنیم.

  هر بار که ما بازیافت و خرید محصولات بازیافتی را انجام می دهیم ، مانع از پرتاب مواد قدیمی در محل های دفن زباله می شویم و به طور موثر فضا را در آن ها آزاد می کنیم.


محل دفن زباله در خارج از بنگلور. تا سال 2050 ، هند به محل دفن زباله هایی به اندازه دهلی نو نیاز دارد تا مدیریت دفع را انجام دهد.


محل دفن زباله در خارج از بنگلور. تا سال 2050 ، هند به محل دفن زباله هایی به اندازه دهلی نو نیاز دارد تا مدیریت دفع را انجام دهد.

4- این شرکت ها را تشویق می کند تا از محتواهای بیشتر بازیافتی استفاده کنند

آیا عبارت "رای گیری با کیف پول خود" را شنیده اید؟ شرکتها برای برآوردن تقاضای مشتریان در حال فعالیت هستند: تقاضا برای محصولات بازیافتی تولیدکنندگان را تشویق می کند تا در تلاش سالم برای محیط زیست برای تهیه این محصولات مشارکت کنند.

نتیجه نهایی این است که خرید محصولات با محتوای بازیافتی قوی بودن بازارها را برای این مواد بازیابی شده تضمین می کند. بنابراین ، هرگز قدرت مصرف کنندگان را دست کم نگیریم!

5- خرید محصولات بازیافتی به ایجاد اشتغال کمک می کند

آیا می دانید بازیافت 6 برابر شغل بیشتری نسبت به ارسال زباله به محل دفن زباله ایجاد می کند؟ بسیاری از مشاغل و مشاغل فردی به بازیافت متکی هستند. بنابراین وقتی کالای بازیافتی خریداری می کنید ، به تحریک اقتصاد و اشتغال همسایگان خود کمک می کنید.

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : پلاستیک , یکبار مصرف , بازیافت ,
تاريخ : پنجشنبه 22 مهر 1400 | 9:14 | نویسنده : محمد |

در شرایط آب و هوایی امروز ، بسیاری از مشاغل ، کشاورزان و صاحبان خانه های شخصی به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در مصرف آب شیرین هستند. بسیاری از آنها چاه های عمیق حفر می کنند ، مصرف آب خود را کاهش می دهند و حتی سعی می کنند یک منبع تجدید پذیر را که به راحتی در دسترس ماست - آب باران - استفاده کنند. مخازن آب باران به عنوان یکی از راههای بسیاری برای جمع آوری و ذخیره آب باران ، در اقشار مختلف جامعه رواج بیشتری یافته است. در حالی که اکثر مخازن آب باران به راحتی می توانند هزاران لیتر آب را برای مدت طولانی نگه دارند ، که در مواقع خشکسالی یا وقفه های آب استفاده می شود ، غیر معمول نیست که صاحبان مخازن آب باران نسبت به نگهداری و تعمیر آن ناراحت می شوند و با دوام ترین مواد هستند. یکی از مناسب ترین مخزن برای نگهداری آب شرب مخزن grp میباشد.

بحث زیادی در مورد ساخت مخازن آب باران وجود دارد و مطمئناً همه مواد موافق و مخالف هستند. اما در میان مخازن زیادی که امروز در دسترس ما است ، هیچ یک از دوام بیشتری برخوردار نیستند و بیشتر از مخزن بتونی آب باران سرمایه گذاری می کنند . قبل از اینکه تصمیم بگیرید بیرون بروید و یک پیمانکار یا تأمین کننده این مورد را برای خود بسازید ، ابتدا این پست را بخوانید.

ابتدا چه مواردی را باید در نظر گرفت

جدا از هزینه اولیه خرید مصالح ساختمانی ، قبل از تصمیم گیری در مورد مخزن آب باران بتنی ، نکات قابل توجهی نیز در نظر گرفته شده است - اینکه یک ملک چقدر بزرگ است ، چگونه از آب باران ذخیره شده استفاده می شود و به چه وسایل دیگری نیاز است (با توجه به نیاز مالک) متداول ترین آنها هستند.

 • هزینه . مخازن بتونی آب باران چه در سطح زمین و چه در زیر زمین نسبت به مخازن دیگر هزینه بیشتری دارند. سرمایه گذاری اولیه ، هزینه های آب شهری را که به مرور زمان صرفه جویی می شود ، می پردازد.

 • مصالح ساختمانی . بتن بدون نیاز به مغز است ، اما اگر قصد مخزن زیرزمینی را ندارید ممکن است به قاب های فولادی نیاز باشد. در برخی از ایالت ها ، ممکن است ابتدا مجوزهای خاصی برای ساخت مخزن بتونی مورد نیاز باشد ، چه به عنوان یک تاسیسات مستقل و چه در زیر خانه شما.

 • هدف . قصد دارید از آب برای چه چیزی استفاده کنید؟ برای خانه های کوچکتر که درصدد تأمین حداقل 40٪ آب اضافی برای تأمین آب شبکه هستند ، مخزن پلاستیکی و بارانی برای آب باران ارجح است. خانه های مسکونی یا خصوصیات بزرگتر مانند مزارع از مخزن بتونی آب باران در تأمین آب برای آبیاری یا دامهایشان بهره مند می شوند.

 • وسایل دیگر ساخت مخزن در زیر زمین برای خواص کوچکتر معمول است. این بدان معناست که برای اتصال مخزن به خانه ممکن است لازم باشد پمپ و لوله کشی اضافی خریداری کنید.

خوب و بد مخازن بتونی آب باران

قرعه کشی اصلی مخزن بتونی دوام و ظرفیت نگهداری آن است که حداقل 3800 لیتر و حداکثر 11500 لیتر (برای مخازن زیرزمینی) آب باران را ذخیره می کند. از آنجا که آب باران در مخازن بتونی در زیر زمین ذخیره می شود ، آب در تمام طول سال سرد می ماند و به دلیل عایق طبیعی خاک ، از عناصر محافظت می شود. ساختار جامد مخازن بتونی باعث می شود که در واقع هیچ نشتی وجود نداشته باشد و آب ذخیره شده از هر گونه آلودگی در امان باشد.

با این حال ، به دلیل سختی آن ، این بدان معنی است که بتن نمی تواند در چرخه یخ زدگی و ذوب آب در مقایسه با مخازن دیگر از مواد مختلف مانند فولاد ضد زنگ یا پلاستیک منقبض یا منبسط شود. این ممکن است باعث آسیب ساختاری به مخزن بتن شود ، که ممکن است منجر به نشت و تعمیرات اضافی با هزینه اضافی شود.

علاوه بر این ، آب باران به طور طبیعی اسیدی است. و وقتی با مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم موجود در بتن ترکیب شود ، آب کمی قلیایی تولید می کند ، برای مصرف انسان بی خطر است. یک اشکال از آب سخت حاصل این است که ممکن است برای آبیاری مناسب نباشد زیرا ترکیبات تازه تشکیل شده در آب می توانند یک فیلم در اطراف گیاهان ایجاد کنند که می تواند بر نحوه جذب نور و آب گیاهان برای تأمین انرژی تأثیر بگذارد. برای اطمینان از اینکه آب باران برداشت شده حتی برای مصرف انسان ایمن نیست ، ممکن است برای کار با سیستم انتقال به سیستم های تصفیه و تصفیه بیشتر نیاز باشد تا آب از هر گونه آلودگی فیزیکی یا بیولوژیکی عاری باشد ، که می تواند سرمایه گذاری بیشتر در پایان مالک باشد.

مخزن بتونی آب باران مطمئناً در بسیاری از موارد از مالک آن دوام بیشتری خواهد داشت - این درست است. اما در پایان روز ، همه مخازن آب باران در خدمت تبلیغ یک پیام هستند: صرفه جویی در آب آشامیدنی با ارزش. کدام یک به خودی خود ایده ای است که باید به نسل های آینده آموزش داده شود؟


:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : مخزن اب , مخزن بتنی ,
تاريخ : پنجشنبه 1 مهر 1400 | 12:43 | نویسنده : محمد |